Duyurular
LYS'de Tüm Puan Dilimlerinde Karaman İl Birincisi Özel Karadağ Anadolu Lisesinden..

LYS'de Tüm Puan Dilimlerinde Karaman İl Birincisi Özel Karadağ Anadolu Lisesinden..

Özel Karadağ Anadolu Lisesi Müdürü YGS ve LYS sınav sonuçlarıyla ilgili değerlendirmesi.

LYS Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından, Tüm Ülkemizde olduğu gibi TERCİH İşlemleri okulumuz dada Tüm hızıyla devam etmektedir

Karaman ilimizde ve Türkiye Genelinde Başarı sıralamasında derece yapan okulumuz öğrencisi (MF-TM ve TS) Tüm puan dilimlerinde İl birincisi olmuştur. Okulumuz Öğrencisi; bu başarısı ile İlimizin ve okulumuzun Gurur vesilesi olmuştur. Üniversite yıllarında ve mezun olduktan sonra da Ülkemize ve Milletimize başarıları ile hizmet edeceği düşüncesi ile kendisini ve onun şahsında tüm gençlerimizi tebrik ediyorum.

2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılı okulumuz için başarılı bir yıl olmuştur. YGS ve LYS de Önemli başarılar elde eden öğrencilerimizi, tatlı bir TERCİH telaşı içerisinde olduklarını görmekteyiz.

Okulumuz Rehberlik Servisi öğrencilerimizin bu heyecanlı döneminde kendilerine rehberlik yapmak için 26 Temmuz tarihine kadar yardımcı olacaklardır. Özel Karadağ Anadolu Lisesi olarak mezun ettiğimiz öğrencilerimizin Üniversiteye yerleşme oranının da yüksek olacağını tahmin etmekteyiz.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı için Fiziki anlamda hazırlıklarımızı yaptık. 24 Temmuz -29 Ağustos tarihleri arasında kayıtlı öğrencilerimize düzenleyeceğimiz YAZ KURS’ u için plan ve programlarımızı tamamladık. Öğrencilerimizle yeni döneme hazırlanmak, eksiklerimizi gidermek, 2017-2018 yılında daha büyük başarılara imza atmak düşüncesindeyiz.

Eğitimin sevgiyle başladığını söyleyen okul müdürü ONURALP‘‘ Başarılı olmanın anahtarı, ’’Planlı, Disiplinli ve sistemli çalışmaktır’’ Gençlerimize doğru rehberlik yapıldığında, onların her türlü zorlukların üstesinden gelebileceğini belirtti. Gençlerimize değer veriyor ve onlara güveniyoruz.

Özel Karadağ Lisesi Olarak “Amacımız geleceğin büyükleri olan çocuklarımızı Milli Değerlerimize sahip çıkan, Türk Milleti ve İnsanlık aleminin sürekli değişen ve gelişen beklentilerine cevap verecek, ’’Fikri Hür, Vicdanı hür, İrfanı hür’’ nesiller olarak yetiştirmektir.