KADROMUZ
Yönetim Kurulu Başkanımız

Yönetim Kurulu Başkanımız

Uzun yıllar farklı okullarda ve dershanelerde öğretmen olarak çalışan beş kurucu ortakla 2008 yılında Değişim Dershanesi olarak başlattığımız eğitim kurumu olma sürecimiz diğer ortakların katılımıyla 2015-2016 eğitim öğretim yılında Özel Karadağ Temel Lisesine, 2016-2017 yılında kendi binamızda Özel Karadağ Anadolu Lisesine dönüşerek devam etmiştir.

2019-2020 eğitim öğretim döneminde Özel Karadağ Fen Lisemiz açılmış olup Özel Karadağ Fen ve Anadolu Lisesi olarak eğitim öğretime devam etmekteyiz.

2020-2021 eğitim öğretim yılında ana sınıfı, ilkokul ve ortaokulu da bünyemize katarak tam bir eğitim-öğretim kompleksi haline geldik.

Hiçbir başarının tesadüf olmadığı inancıyla daha çok çalışarak birçok alanda hedeflediğimiz başarılara imza atmaya devam ediyor, okul açmaktan daha önemlisinin okul olmak olduğuna inanıyoruz. Sadece akademik başarının aranmaya başlandığı günümüz okullarından farklı olarak disiplinli, yaşadığı toplumun değerlerine saygılı, bilimi kendisine yol gösterici kabul eden, kişilikli gençler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Bizim için eğitim bir değişim ve gelişim sürecidir. Eğitim harcaması tüketim değil geleceğe yapılan bir yatırımdır. Geri dönüşümü en iyi yatırım ise "Eğitim" e yapılan yatırımdır. Dünyadaki en değerli kaynakta "İnsan" dır. En değerli varlıklarınız olan çocuklarınızın en iyi öğretmenlerle eğitileceği Özel Karadağ İlkokulu, Ortaokulu, Fen ve Anadolu Liselerimize sizleri de bekliyoruz.

 

Osman DEMİRCİ
Yönetim Kurulu Başkanı